0
09182432403

قوانین و مقررات

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.

checklist

 

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره۲: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است.

online shop

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
قسمت سوم: ارسال لینک خرید محصول

تبصره ۱: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود،همیار دانش حق دارد سفارش را باطل کند.

ند.

بند ۳

legal documentحق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند ۴

 

checklistنقش های مهم در سایت:
کاربر سایت،فروشنده ،خریدار

بند ۵

mails

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از همیار دانش به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۶

commentsکاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

بند ۷

online communication

این صفحه همواره بروز می شود و کاربران دقت کنند که این صفحه را مطالعه کنند.