0
09186693920 / 09182432403

عادت موثر یک معلم  را بخوانید و یاد بگیرید.(آموزشی)

عادت موثر یک معلم را بخوانید و یادبگیرید

عادت موثر یک معلم  را بخوانید و یاد بگیرید.(آموزشی)

از تدریس لذت می برد:

منظور از تدریس یک رشته شغلی بسیار لذت بخش و با ارزش است (هرچند که در بعضی مواقع خسته کننده است!). شما فقط باید معلم شوید اگر فرزندان را دوست دارید و قصد دارید با قلب خود از آنها مراقبت کنید. اگر از سرگرمی با آنها لذت نبرید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که بچه ها سرگرم شوند! اگر فقط دستورالعمل های خارج از کتاب درسی را بخوانید ، بی اثر است. درعوض ، با ایجاد هر چه بیشتر تعامل و جذاب ، دروس خود را زنده کنید. بگذارید اشتیاق شما به تدریس هر روز و هر روز بدرخشد.

گسترش لبخند:

هر روز انرژی مثبت به کلاس بیاورید. شما یک لبخند زیبا دارید ، بنابراین فراموش نکنید که تا حد ممکن در طول روز آن را چشمک بزنید. من می دانم که شما در زندگی شخصی خود با نبردهای خود روبرو هستید اما وقتی وارد آن کلاس می شوید ، باید قبل از قدم گذاشتن در در ، همه این موارد را پشت سر بگذارید. دانش آموزان شما شایسته این هستند که شما ناامیدی خود را از آنها دور کنید. مهم نیست که چه احساسی دارید ، چقدر خوابیده اید یا چقدر ناامید شده اید ، هرگز اجازه ندهید که این نمایش نشان دهد. حتی اگر روز بدی هم دارید ، یاد بگیرید که در مقابل دانش آموزان ماسک بزنید و بگذارید آنها را به عنوان یک ابرقهرمان فکر کنند (این باعث می شود روز شما نیز به وجود بیاید)! کسی باشید که همیشه مثبت ، شاد و لبخند باشد. همیشه بخاطر داشته باشید که انرژی مثبت مسری است و شما باید آن را پخش کنید.

الهام می گیرد:

یک معلم مؤثر کسی است که خلاق است اما این بدان معنی نیست که شما باید همه چیز را از ابتدا خلق کنید! از آنجا که می توانید ازمنابع بیشتری الهام بگیرید. چه از کتاب ، آموزش و پرورش ، یوتیوب ، فیس بوک ، وبلاگ ها یا آنچه در اختیار شما قرار می گیرد حتما این کار رو انجام بدهید.

دارای استاندارد است:

برای دانش آموزان و برای خود معیارهایی ایجاد کنید. از ابتدا اطمینان حاصل کنید که آنها می دانند چه چیزی قابل قبول است و چه نیست. به عنوان مثال ، به دانش آموزان یادآوری کنید که چگونه می خواهید کار به پایان برسد. آیا شما معلمی هستید که دانش آموزان شما می خواهند بهترین تلاش خود را بکنند و تلاش خود را انجام دهند.؟

دارای ذهنیت آزاد است:

به عنوان یک معلم ، مواقعی وجود خواهد داشت که شما را به طور رسمی یا غیر رسمی رصد می کنند(به همین دلیل است که باید در هر زمان ۱۰۰٪ بدهید). شما مدام توسط رئیس ، معلمان ، والدین و حتی کودکان مورد ارزیابی و انتقاد قرار می گیرید. به جای اینکه احساس تلخی کنید وقتی کسی درمورد آموزش شما حرفی برای گفتن دارد ، هنگام دریافت انتقاد سازنده با خیال راحت رفتار کنید و یک برنامه عملی را شکل دهید. ثابت کنید که شما معلم موثری هستید که می خواهید باشید. هیچ کس کامل نیست

آغوش تغییر:


در زندگی ، امور همیشه طبق برنامه پیش نمی روند. این خصوصاً در مورد تدریس صادق است. انعطاف پذیر باشید و هنگام تغییر ، جریان را طی کنید. و نشا ن دهید که شما قادر به زدن هر توپ منحنی ای هستید که به راه شما می رسد.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.