0
09186693920 / 09182432403

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

شبکه های مجازی در دنیای امروز جزو جدا نشدنی تفریحات و ارتباطات مردم شده است. یکی از این شبکه های پرمخاطب، اینستاگرام است که سعی داریم مراحل ساخت آن را توضیح دهیم.

 

پایه گذاران اینستاگرام چه کسانی بودند؟

اینستاگرام از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. این شبکه اجتماعی بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر فعال دارد و تصاویر و فیلم های خود و یا مورد علاقه خود را منتشر می کنند. ابتدا این شبکه اجتماعی برای سیستم های آیفون تایید شد و بعد از آن برای پلتفرم اندروید نیز توسعه داده و استقبال خوبی از این پلتفرم شد. شاید برای شما سوال باشد که موسس چنین شبکه ای محبوب چه کسی است؟ موسس اینستاگرام کوین سیستروم ۳۷ ساله متولد نیویورک است.

 اینستا گرام چه نوع شبکه ای است و چه قوانینی دارد؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی اشتراک گذاری فایل تصویر است که بر پایه زبان پایتون (python) نوشته شده است. در این شبکه شما  مجاز به انتشار تصاویر و ویدئو های ۶۰ ثانیه ای هستید. اصطلاحی در این شبکه به نام فالور(follower) یا دنبال کننده وجود دارد و هر کسی می تواند پیج یا صفحه یکی دیگر را دنبال کند تا پست های او را بعد انتشار مشاهده کند. بعضی صفحه ها عمومی و بعضی خصوصی هستند، به این معنی که باید برای دنبال کردن آن ها، صاحب پیج درخواست شما را قبول کند. اینستاگرام قوانین خاصی دارد از جمله اینکه محتوای حاوی مطالب خشونت آمیز را حذف می کند و اگر مزاحم دیگران شوید شما را محدود خواهد کرد. از جمله اصطلاحات مهم دیگر نیز می توان به دایرکت(Direct) اشاره کرد که مشابه همان پیام دادن است.

مزایای اینستاگرام و کسب درآمد؟

اینستاگرام به یک غول کسب درآمد تبدیل شده به گونه ای  که بعضی ها درآمد میلیونی در هفته و حتی روز دارند. هر چه فالور شما بیشتر باشد شما تبلیغات بهتری می توانید بگیرد و یا اینکه محصولی را بفروشید. این دوتا از ساده ترین روش های کسب درآمد اینستاگرام است که در یک مقاله دیگر به آن می پردازیم. سئوکاران این شبکه را خوب می شناسند چرا که یکی از ابزارهای مهم جذب مخاطب و بازدیدکننده سایت است و به وسیله هشتگ های آن خوب می توانند رتبه سایت خود را بهبود بخشند.

 

مراحل ساخت یک پیچ یا اکانت در اینستاگرام؟

برای ساختن یک اکانت اینستاگرام شرط اول داشتن یک شماره تلفن همراه یا ایمیل است.  برای راه اندازی صفحه خود می توانید اپلیکشن آن را از گوگل پلی دانلود کنید یا مستقیما به آدرس Instagram.com در مرورگر خود بروید که درآن  فرمی مشابه زیر را مشاهد می کنید که نام کامل، تلفن همراه یا ایمیل، نام کاربری و پسورد از شما می خواهد.

تصویر۱

تصویر۲

با وارد کردن مشخصات خود و زدن دکمه sing up، اینستاگرام برای شما یک ایمیل یا یک کد ۶ رقمی به تلفن همراه شما ارسال می کند که باید آن را در کادر مشابه زیر وارد نمایید.

بعد از وارد کردن کد فعال سازی اکانت شما ساخته می شود و فقط بایستی که یک سری تنظیمات اولیه انجام دهید.

 

 

همیار دانش

تصویر ۳

به عنوان نکته انتهایی در نظر داشته باشید که صفحه اینستاگرام خاصیت این را دارد که عمومی یا خصوصی باشد. برای این کار بایستی به منو تنظیمات زیر بخش privacy رفته و در قسمت Account Privacy را به یکی از حالت های public یا عمومی و private یا خصوصی را انتخاب نمایید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *